Witamy na stronie

Przedszkola Szczęśliwych Dzieci .

Od kilkunastu lat dzięki doborowi odpowiednich metod edukacyjnych,
wykwalifikowanej kadrze oraz malowniczemu położeniu naszego przedszkola sprawiamy,

że na buziach naszych podopiecznych maluje się radość, uśmiech i szczęście.

Dla Państwa dzieci poza szeroką ofertą zajęć dydaktycznych,

dopasowanych do ich upodobań mamy też smaczną i zdrową kuchnię oraz przestronny ogród,

który przez cały rok jest do dyspozycji naszych podopiecznych.

Zapraszamy do poznania nas bliżej

i zapoznania się z ofertą naszego przedszkola.

Dlaczego warto wybrać

Nasze Przedszkole ?

TRADYCJA I MISJA

Od 2007 roku stwarzamy atmosferę,w której śmiech, radość i poczucie bycia Kimś Wyjątkowym sprawiają, że nasi podopieczni czują się naprawdę szczęśliwi.

ZDROWE POSIŁKI Z WŁASNEJ KUCHNI

Nie korzystamy z usług firmy cateringowej. Wszystkie potrawy powstają u nas na miejscu, dzięki czemu są świeże, zdrowe i pełnowartościowe.

EFEKTYWNE METODY NAUCZANIA

Realizując program zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz autorskie propozycje zajęć dydaktycznych, uczymy, bawimy, inspirujemy i skłaniamy do myślenia, odkrywamy i kształtujemy dziecięce talenty.

KADRA PRZYJAZNA DZIECIOM

Nasza kadra wyróżnia się wszechstronnym wykształceniem pedagogicznym, co gwarantuje udany rozwój dziecka od jego najmłodszych lat.

BOGATA OFERTA W CENIE CZESNEGO

W naszym przedszkolu nie ma ukrytych opłat. W cenę czesnego wliczony jest pakiet zajęć dydaktycznych, 4 posiłki, opieka psychologa i logopedy, ubezpieczenie, podręczniki, wycieczki itd.

NAUCZANIE JĘZYKÓW OBCYCH

SZEROKI WACHLARZ ZAJĘĆ DODATKOWYCH

DUŻY OGRÓD Z PLACEM ZABAW

Poznaj naszą